Підвищення ефективності праці робітників

Завдання:

Підвищення віддачі працівників.

 • Компанія чекає від співробітників якісного та своєчасного виконання процедур усередині компанії та досягнення запланованих показників.
 • Компанія хоче точного та оперативного донесення інформації від співробітника до клієнта.
 • Компанія розраховує на точну роботу з документацій, своєчасне внесення даних, взаємодію між персоналом та підрозділами для ефективного вирішення виробничих завдань.
 • Компанії у конкурентному середовищі необхідне постійне вдосконалення навичок персоналу, підвищення продуктивність праці.
 • Компанії прагнуть зниження ризику, пов’язаного з плинністю кадрів і збереженням даних; хочуть зменшити залежність від співробітників, і одночасно мати можливість використовувати менш дорогий персонал.

Рішення:

 1. Планшети або смартфони, підключені до вашої ІТ-інфраструктури та інформаційної бази як інструмент для роботи ваших співробітників.
 2. Сценарії використання мобільних пристроїв у вашому бізнесі з метою підвищення ефективності та мобільності співробітників.
 3. Спеціалізоване програмне забезпечення або інтеграція з існуючим алгоритми для роботи з даними.
 4. Компетентний партнер із впровадження мобільних технологій.

Вигоди від використання рішення у вашому бізнесі:

 1. Підвищення якості та швидкості роботи, покращення взаємодії співробітників при використанні пристрою – “електронного” помічника, підключеного до інформаційних ресурсів компанії.
 2. Підвищення швидкості обслуговування з допомогою грамотної організації роботи з потоками клієнтів;
 3. Збільшення актуальності та збереження даних та знань, які миттєво фіксуються в інформаційній системі компанії;
 4. Можливість використовувати менш дорогий персонал за допомогою грамотно налаштованих мобільних пристроїв та бази знань.
 5. Зменшення збитків від “плинності” кадрів, за рахунок централізованого збору та зберігання знань за допомогою мобільного пристрою. При відході співробітника знання залишаються у базі даних.
 6. Підвищення кваліфікації працівників за рахунок
  можливості навчання без відриву від виробництва за допомогою мобільних пристроїв.
  можливості перевірки професійних знань та мотивація співробітників за допомогою тестів, доступних через мобільний пристрій.
 7. Безпека:
  можливість дистанційно видаляти дані під час крадіжки або втрати пристрою недобросовісним співробітником
  отримувати дані про лояльність працівника за допомогою програмно-апаратних засобів.

Щоб оцінити затребуваність рішень саме у вашому бізнесі, ви можете скористатися готовими сценаріями, які ми опрацювали. Як правило, наші рішення використовують:

Роздрібні мережі, дистрибуторські компанії, компанії прямого продажу, експедиторські компанії, інтернет-магазини:

Співробітники можуть оперативно та централізовано отримувати з головного офісу інформацію про поточну кількість товару; довідкові відомості та характеристики; інформацію про маршрут свого пересування по точках доставки чи підбору товару; замовлення клієнтів та ін.

Будівельні, виробничі, інжинірингові та архітектурні компанії:

Співробітники можуть у реальному часі отримувати та вносити зміни до проектної та іншої документації; спільно працювати над проектами у складі груп у різних місцях.

Служби таксі, сервісні компанії, дистрибуторські компанії, компанії прямого продажу, експедиторські компанії та інтернет-магазини, охоронні агенції:

Співробітники можуть оперативно вносити інформацію про маршрут, стан замовлення, зміни та можливі проблеми; отримувати коригування від диспетчерських служб залежно від зміни обстановки та внесених працівником даних.

Банки, страхові компанії, роздрібні мережі, кафе, ресторани та туристичні агенції:

Робота з довідниками та презентаціями; використання вшитих покрокових сценаріїв-підказок; заповнення форм, замовлень зі слів клієнта.

Енергетичні та телекомунікаційні компанії:

Робота інженерів та монтерів у польових умовах:

 • оперативний доступ до технічної та абонентської інформації;
 • виконання комунікаційних та диспетчерських функцій;
 • спеціалізовані захищені пристрої із посиленим акумулятором.

Компанії з великою чисельністю адміністративного персоналу:

Співробітники можуть працювати віддалено у разі хвороби, перевірки чи інших перешкод роботи в офісі компанії; співробітники можуть постійно вдосконалювати навички та навчатися без відриву від виробництва за допомогою спеціально розроблених програм та тестів.

Медичні організації, косметологія та індустрія краси:

Робота з електронною медичною картою пацієнта (клієнта); догляд за пацієнтом; робота із страховими даними; отримання та внесення біометричних даних та даних діагностики; навчання та дослідження.

[contact-form-7 id="62" title="Приглашаем к партнерству"]
[contact-form-7 id="4" title="Форма заказа бесплатной консультации"]